501 516 684, 32 888 70 88,

Składanie komputerów

Komputer jest narzędziem powszechnie wykorzystywanym do pracy czy rozrywki. Każde z zastosowań stawia mu nieco inne wymagania, począwszy od pojemnego dysku, przez szybki procesor po kartę graficzną z wysokiej półki. Sklepowe konfiguracje nie zawsze spełniają oczekiwania użytkowników. Dlatego warto wybrać składanie komputerów na zamówienie.

Składanie komputera do gier i pracy

Serwis komputerowy ABC Komputery MESKOMP świadczy usługi związane z naprawami oraz konfiguracją sprzętu zarówno na potrzeby użytkowników prywatnych jak i firm. Jedną z naszych propozycji jest składanie komputerów na zamówienie. Do skorzystania z propozycji zapraszamy wszystkich klientów, którzy potrzebują jednostki o specyficznych parametrach, przystosowanej do wykonywania konkretnych zadań. Oferujemy budowanie komputerów przeznaczonych dla graczy, jak i do projektowania grafiki, tworzenia muzyki czy pracy biurowej. 

Jesteśmy zespołem z dużym doświadczeniem oraz doskonałą znajomością rynku. Dlatego wiemy jak dobrać części do komputera, aby spełniał konkretne potrzeby związane z wykonywanymi zadaniami. Składamy zarówno pecety o dużej mocy obliczeniowej, bardzo szybkie i wydajne, jak i komputery dla dzieci, dostosowane do ich potrzeb edukacyjnych czy rozrywkowych. W tworzonym zestawie zawsze uwzględniamy potrzeby klientów, dlatego przed złożeniem komputera kontaktujemy się w nimi i poznajemy ich oczekiwania.

składanie komputera

Komputery na zamówienie

Serwis komputerów i laptopów ABC Komputery MESKOMP działa głównie na terenie Śląsk oraz Zagłębia. Nie oznacza to jednak, że ograniczmy zasięg naszych usług jedynie do tych obszarów. Komputery na zamówienie o dowolnej konfiguracji wykonujemy dla użytkowników z całej Polski. Konkretne zlecenie szczegółowo omawiamy przez telefon, a gotową jednostkę wysyłamy pocztą kurierską. 

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Poznajemy potrzeby klienta, podpowiadamy, jak dobrać części do komputera oraz oferujemy składanie komputera do gier, grafiki czy pracy biurowej. Gwarantujemy zastosowanie unikalnych konfiguracji, które najlepiej sprawdzą się w konkretnych zadaniach.