501 516 684, 32 888 70 88,

Doradztwo komputerowe

W zakresie doradztwa komputerowego oferujemy

Komputer jest nieodłącznym elementem codzienności, zarówno w pracy, jak i w domu. Wykorzystanie pełni jego możliwości usprawnia realizację zadań zawodowych, oraz zapewnia łatwy dostęp do informacji czy rozrywki. Warunkami są wybór modelu o odpowiednich parametrach oraz utrzymanie go w pełnej sprawności. Służymy pomocą w tym zakresie, oferując doradztwo komputerowe.

Składanie komputerów

Serwis ABC Komputery MESKOMP świadczy szeroki zakres usług obejmujących zarówno diagnostykę i naprawy sprzętu, jak też obsługę informatyczną firm oraz pomoc zdalną. Jedną z propozycji w naszej ofercie jest również doradztwo komputerowe. Pomagamy Klientom w rozwiązywaniu problemów wymagających profesjonalnej wiedzy z zakresu budowy jednostek, ich funkcjonowania czy wymaganego oprogramowania. 

W zakresie doradztwa proponujemy między innymi składanie komputerów. Usługę realizujemy w oparciu o potrzeby Klienta, dopasowując poszczególne podzespoły tak, aby sprawdzały się w wykonywaniu zadań z określonej dziedziny. Składamy komputery przeznaczone do obsługi wymagających gier komputerowych, projektowania grafiki, tworzenia złożonych baz danych czy kolekcjonowania i oglądania filmów.

Diagnozowanie problemów związanych z sprzętem

Świadczone przez nas doradztwo komputerowe obejmuje również diagnostykę. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej wiedzy rozpoznajemy przyczyny problemów takich jak: restart komputera, spowolnienie jego pracy czy brak możliwości włączenia urządzenia. Przeprowadzenie diagnozy pozwala nam na określenie zakresu niezbędnych napraw i ich przybliżonych kosztów. Na tej podstawie Klient podejmuje decyzję o dalszym postępowaniu. 

Doradztwo komputerowe, w którym wykorzystujemy profesjonalną wiedzę, pozwala nam odpowiadać na różne pytania Klientów. Pomagamy wybrać komputer optymalny do potrzeb użytkownika oraz utrzymać go w pełnej sprawności. Podpowiadamy, jak przyspieszyć jego pracę czy poprawić parametry. 

Oferujemy również naprawę komputerów, usuwanie wirusów czy odzyskiwanie danych z sprzętu, który już się nie da naprawić. Siedziba serwisu znajduje się w Katowicach, ale dojeżdżamy do klientów z miejscowości takich jak Tychy, Gliwice, Zabrze, Chorzów i wielu innych na terenie Śląska.

Tu nas znajdziesz

FORMULARZ KONTAKTOWY