Doradztwo komputerowe - naprawimy.net.pl
501 516 684, 32 888 70 88,

Doradztwo komputerowe

W zakresie doradztwa komputerowego oferujemy

Komputer jest nieodłącznym elementem codzienności, zarówno w pracy, jak i w domu. Wykorzystanie pełni jego możliwości usprawnia realizację zadań zawodowych, oraz zapewnia łatwy dostęp do informacji czy rozrywki. Warunkami są wybór modelu o odpowiednich parametrach oraz utrzymanie go w pełnej sprawności. Służymy pomocą w tym zakresie, oferując doradztwo komputerowe.

Składanie komputerów

Serwis ABC Komputery MESKOMP świadczy szeroki zakres usług obejmujących zarówno diagnostykę i naprawy sprzętu, jak też obsługę informatyczną firm oraz pomoc zdalną. Jedną z propozycji w naszej ofercie jest również doradztwo komputerowe. Pomagamy Klientom w rozwiązywaniu problemów wymagających profesjonalnej wiedzy z zakresu budowy jednostek, ich funkcjonowania czy wymaganego oprogramowania. 

W zakresie doradztwa proponujemy między innymi składanie komputerów. Usługę realizujemy w oparciu o potrzeby Klienta, dopasowując poszczególne podzespoły tak, aby sprawdzały się w wykonywaniu zadań z określonej dziedziny. Składamy komputery przeznaczone do obsługi wymagających gier komputerowych, projektowania grafiki, tworzenia złożonych baz danych czy kolekcjonowania i oglądania filmów.

Diagnozowanie problemów związanych z sprzętem

Świadczone przez nas doradztwo komputerowe obejmuje również diagnostykę. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej wiedzy rozpoznajemy przyczyny problemów takich jak: restart komputera, spowolnienie jego pracy czy brak możliwości włączenia urządzenia. Przeprowadzenie diagnozy pozwala nam na określenie zakresu niezbędnych napraw i ich przybliżonych kosztów. Na tej podstawie Klient podejmuje decyzję o dalszym postępowaniu. 

Doradztwo komputerowe, w którym wykorzystujemy profesjonalną wiedzę, pozwala nam odpowiadać na różne pytania Klientów. Pomagamy wybrać komputer optymalny do potrzeb użytkownika oraz utrzymać go w pełnej sprawności. Podpowiadamy, jak przyspieszyć jego pracę czy poprawić parametry. 

Oferujemy również naprawę komputerów, usuwanie wirusów czy odzyskiwanie danych z sprzętu, który już się nie da naprawić. Siedziba serwisu znajduje się w Katowicach, ale dojeżdżamy do klientów z miejscowości takich jak Tychy, Gliwice, Zabrze, Chorzów i wielu innych na terenie Śląska.

Tu nas znajdziesz

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ABC Komputery MESKOMP z siedzibą w Katowicach, ul. Gen. Jankego 211