Kontakt serwis komputerów i laptopów Katowice - naprawimy.net.pl
501 516 684, 32 888 70 88,

Serwis komputerów Katowice

zadzwoń

ul. Gen. Jankego 211, Katowice

Nasza oferta usług świadczonych w Katowicach:

Nasz serwis komputerów i laptopów w Katowicach oferuje szeroki zakres usług w zakresie napraw sprzętu oraz usterek oprogramowania. Specjalizujemy się przede wszystkim w serwisowaniu laptopów oraz komputerów stacjonarnych, Zapewniamy także kompleksowe wsparcie klientom indywidualnym i instytucjonalnym w zakresie skutecznego usuwania usterek sprzętowych i przywracaniu pełnej funkcjonalności oprogramowania.

Poza serwisem notebooków i komputerów w Katowicach oferujemy również kompleksowy outsourcing informatyczny dla firm. W ramach tej usługi zapewniamy m.in. profesjonalne audyty informatyczne, wdrażanie systemów, zarządzanie łączem internetowym czy administrowanie serwerami, sieciami i systemami pamięci masowej. W razie potrzeby zapewniamy także usługę helpdesk.

Zapraszamy osoby i firmy zainteresowane naszymi usługami do kontaktu za pomocą formularza znajdującego się poniżej lub drogą telefoniczną!

FORMULARZ KONTAKTOWY:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ABC Komputery MESKOMP z siedzibą w Katowicach, ul. Gen. Jankego 211