Serwis komputerów i laptopów Tychy - naprawimy.net.pl
501 516 684, 32 888 70 88,

Serwis komputerów i laptopów Tychy

Nasza oferta usług świadczonych w Tychach:

Sprawny komputer gwarantuje dostęp do informacji, rozrywki, umożliwia wykonywanie pracy zawodowej czy wymianę informacji i komunikację. Jeśli dojdzie do przypadkowej awarii, zalania lub zawirusowania w pomocą przyjdą specjaliści z firmy ABC Komputery MESKOMP. Nasz serwis komputerowy w Tychach to jeden z wielu oddziałów, w którym możesz liczyć nie tylko na wymianę czy naprawę uszkodzonego podzespołu. Zajmujemy się modernizacją sprzętu, projektowaniem i budową sieci oraz doradzamy, jak dobrać optymalny zestaw komputerowy czy oprogramowanie. 

Mamy bogatą ofertę usług dla firm. Jedną z nich jest szeroko rozumiany outsourcing IT, który obejmuje nie tylko obsługę informatyczną, ale również wsparcie techniczne w ramach usługi Helpdesk czy audyty informatyczne. Nasi doświadczeni serwisanci dojeżdżają do Klienta W Tychach oraz w okolicy, gwarantując tym samym szybsze i sprawniejsze wykonanie usługi. Masz problem z wirusami czy zalaną płytą główną? Serwis komputerowy w Tychach to miejsce, w którym znajdziesz fachową pomoc.

FORMULARZ KONTAKTOWY:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ABC Komputery MESKOMP z siedzibą w Katowicach, ul. Gen. Jankego 211