Serwis komputerów Bytom - naprawimy.net.pl
501 516 684, 32 888 70 88,

Serwis komputerów i laptopów Bytom

Nasza oferta usług świadczonych w Bytomiu:

Komputer lub laptop jest narzędziem niezbędnym do wykonywania pracy zawodowej, korzystania z informacji czy dostarczającym rozrywki. Awaria urządzenia może być powodem wielu problemów, podobnie jak spowolnienie jego pracy przez zainfekowanie wirusami. Serwis komputerów w Bytomiu zapewnia wsparcie w takich sytuacjach. Podejmujemy się nie tylko standardowych napraw pecetów i laptopów. Wykonujemy też profesjonalną diagnostykę i podpowiadamy klientom, jakie zmiany wprowadzić, aby usprawnić działanie sprzętu. 

Siedziba firmy znajduje się w Katowicach, ale dojeżdżamy również do klientów w Bytomiu oraz w innych miastach w okolicy. Świadczymy usługi dla osób prywatnych oraz dla firm w zakresie outsourcingu informatycznego oraz projektowania i montażu sieci komputerowych. Prowadzimy serwis laptopów i komputerów stacjonarnych. Zajmujemy się też odzyskiwaniem danych z uszkodzonych nośników. Twój komputer lub laptop sprawia problemy? Potrzebujesz nowego urządzenia o określonych parametrach? Interesuje Cię obsługa informatyczna w Bytomiu? Serwis komputerów zapewni Ci profesjonalną pomoc. Skontaktuj się z nami telefonicznie, a odpowiemy na Twoje pytania.  

FORMULARZ KONTAKTOWY:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ABC Komputery MESKOMP z siedzibą w Katowicach, ul. Gen. Jankego 211