Serwis komputerów i laptopów Sosnowiec - naprawimy.net.pl
501 516 684, 32 888 70 88,

Serwis komputerów i laptopów Sosnowiec

Nasza oferta usług świadczonych w Sosnowcu:

Jeśli Twój komputer zawodzi, potrzebujesz pomocy specjalistów, którzy poprawią jego wydajność, usuną wirusy lub wymienią uszkodzony podzespół – skorzystaj z oferty serwisu komputerowego ABC Komputery MESKOMP w Katowicach. Nasz serwis komputerowy w Sosnowcu świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie napraw i modernizacji jednostek stacjonarnych i laptopów. Zapewniamy wsparcie serwisowe zarówno klientom prywatnym, jak i firmom, którym proponujemy współpracę nie tylko w fizycznych zakresie napraw sprzętu. 

Jedną z naszych specjalności jest obsługa informatyczna firm, z której klienci mogą skorzystać kompleksowo lub w wybranym przez nich zakresie. Serwis komputerów w Sosnowcu szybko i sprawnie upora się z każdym problemem. Gwarantują to nasza wiedza, kilkunastoletnie doświadczenie oraz wyposażenie w profesjonalny sprzęt diagnostyczno-naprawczy. Zajmujemy się też odzyskiwaniem danych i tworzeniem stron internetowych oraz doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań informatycznych. Nasi serwisanci dojeżdżają do klientów na terenie Sosnowca i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ABC Komputery MESKOMP z siedzibą w Katowicach, ul. Gen. Jankego 211