Kontakt serwis komputerów Zabrze - naprawimy.net.pl
501 516 684, 32 888 70 88,

Serwis komputerów i laptopów Zabrze

Nasza oferta usług świadczonych w Zabrzu:

Jako serwis komputerowy w Zabrzu istniejemy już od kilkunastu lat, oferując klientom profesjonalne usługi w zakresie naprawy uszkodzonych komputerów i laptopów. Nasze usługi obejmują także skuteczne usuwanie wirusów, odzyskiwanie danych z dysków twardych oraz nośników zewnętrznych dowolnego rodzaju (np. pendrive, dysk zewnętrzny, karta pamięci itp.). Dzięki bogatemu doświadczeniu praktycznemu naszej kadry oraz wykorzystaniu specjalistycznego, profesjonalnego sprzętu serwisowego podejmujemy się nawet najtrudniejszych napraw i nie boimy się żadnych wyzwań. Jeżeli zachodzi taka konieczność, dojeżdżamy do wskazanej lokalizacji.

Klientom instytucjonalnym oferujemy również kompleksowy outsourcing informatyczny w Zabrzu, w tym między innymi administrowanie serwerami, sieciami czy systemami pamięci masowej oraz usługę helpdesk.

Osoby i firmy zainteresowane skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub drogą telefoniczną!

FORMULARZ KONTAKTOWY:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ABC Komputery MESKOMP z siedzibą w Katowicach, ul. Gen. Jankego 211