Kontakt serwis komputerów ABC MESKOMP - naprawimy.net.pl
501 516 684, 32 888 70 88,

Kontakt serwis komputerów ABC MESKOMP

Od ponad 16 lat zapewniamy mieszkańcom Śląska i Zagłębia szeroki wachlarz usług serwisowych oraz informatycznych na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w naprawach komputerów i laptopów wszystkich dostępnych na rynku modeli i marek, prowadzimy również pogotowie komputerowe. Najważniejsze obszary naszej działalności to serwis komputerów stacjonarnych oraz notebooków, odzyskiwanie danych oraz outsourcing dla firm, ale oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie skutecznego usuwania wirusów, modernizacji sprzętu informatycznego, a także budowania i administrowania sieciami komputerowymi.

Serwis komputerów

Jeżeli Twój komputer stacjonarny albo laptop odmawia współpracy, zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu laptopów i komputerów – zdiagnozujemy problem, zaproponujemy skuteczne rozwiązanie i zaoferujemy przystępną cenę. W razie potrzeby jesteśmy też w stanie dojechać pod wskazany adres i wykonać naprawy na miejscu!

Odzyskiwanie danych

Utrata danych z dysku twardego czy karty pamięci nie należy do przyjemności, szczególnie w sytuacji, gdy nie posiadasz kopii zapasowej. Na szczęście nawet poważne fizyczne uszkodzenie dysku nie wyklucza możliwości odzyskania przynajmniej części zgromadzonych na nim plików. W naszym serwisie skutecznie odzyskujemy dane z każdego typu nośnika – skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wyceny takiej usługi!

Outsourcing

Delegowanie określonych zadań wykwalifikowanym specjalistom, czyli outsourcing, to coraz powszechniejsza praktyka w każdej dziedzinie działalności gospodarczej. Dotyczy to także obsługi infrastruktury IT – w tym zakresie oferujemy firmom kompleksową, dostosowaną do potrzeb obsługę informatyczną. Zapraszamy do kontaktu, by uzyskać szczegółowe informacje!

Gdzie nas znaleźć?

Na terenie Śląska i Zagłębia zapraszamy do skorzystania z usług serwisu ABC Komputery MESKOMP w ponad 20 miastach – są to:

W razie ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową za pośrednictwem formularza dostępnego poniżej.

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ABC Komputery MESKOMP z siedzibą w Katowicach, ul. Gen. Jankego 211