501 516 684, 32 888 70 88,

Kontakt serwis komputerów ABC MESKOMP

Od ponad 16 lat zapewniamy mieszkańcom Śląska i Zagłębia szeroki wachlarz usług serwisowych oraz informatycznych na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w naprawach komputerów i laptopów wszystkich dostępnych na rynku modeli i marek, prowadzimy również pogotowie komputerowe. Najważniejsze obszary naszej działalności to serwis komputerów stacjonarnych oraz notebooków, odzyskiwanie danych oraz outsourcing dla firm, ale oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie skutecznego usuwania wirusów, modernizacji sprzętu informatycznego, a także budowania i administrowania sieciami komputerowymi.

Serwis komputerów

Jeżeli Twój komputer stacjonarny albo laptop odmawia współpracy, zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu laptopów i komputerów – zdiagnozujemy problem, zaproponujemy skuteczne rozwiązanie i zaoferujemy przystępną cenę. W razie potrzeby jesteśmy też w stanie dojechać pod wskazany adres i wykonać naprawy na miejscu!

Odzyskiwanie danych

Utrata danych z dysku twardego czy karty pamięci nie należy do przyjemności, szczególnie w sytuacji, gdy nie posiadasz kopii zapasowej. Na szczęście nawet poważne fizyczne uszkodzenie dysku nie wyklucza możliwości odzyskania przynajmniej części zgromadzonych na nim plików. W naszym serwisie skutecznie odzyskujemy dane z każdego typu nośnika – skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wyceny takiej usługi!

Outsourcing

Delegowanie określonych zadań wykwalifikowanym specjalistom, czyli outsourcing, to coraz powszechniejsza praktyka w każdej dziedzinie działalności gospodarczej. Dotyczy to także obsługi infrastruktury IT – w tym zakresie oferujemy firmom kompleksową, dostosowaną do potrzeb obsługę informatyczną. Zapraszamy do kontaktu, by uzyskać szczegółowe informacje!

Gdzie nas znaleźć?

Na terenie Śląska i Zagłębia zapraszamy do skorzystania z usług serwisu ABC Komputery MESKOMP w ponad 20 miastach – są to:

W razie ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową za pośrednictwem formularza dostępnego poniżej.

Formularz kontaktowy