Serwis komputerów i laptopów Chorzów - naprawimy.net.pl
501 516 684, 32 888 70 88,

Serwis komputerów i laptopów Chorzów

Nasza oferta usług świadczonych w Chorzowie:

Klientom z Chorzowa i okolic oferujemy profesjonalny serwis komputerowy, w ramach którego wykonujemy naprawy wszelkiego typu usterek oraz uszkodzeń. Kilkanaście lat obecności na rynku przekłada się na ogromne doświadczenie praktyczne, które umożliwia nam wykonywanie także napraw pojedynczych elementów i podzespołów komputera czy laptopa. Dzięki posiadanej wiedzy oraz specjalistycznemu sprzętowi serwisowemu jesteśmy w stanie podjąć każde wyzwanie w zakresie szeroko rozumianego serwisu komputerowego. W razie potrzeby możemy dojechać pod wskazany adres w Chorzowie i wykonać usługę na miejscu.

Oprócz usług bezpośrednio powiązanych z serwisem komputerowym przedsiębiorstwom z Chorzowa oferujemy również outsourcing IT – dzięki temu firma może skupić się na swojej działalności, a obsługę informatyczną pozostawić w naszych rękach.

Wszystkich klientów indywidualnych i firmy zainteresowane naszymi usługami zapraszamy do skontaktowania się z nami za pomocą formularza lub drogą telefoniczną!

FORMULARZ KONTAKTOWY:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ABC Komputery MESKOMP z siedzibą w Katowicach, ul. Gen. Jankego 211