Serwis komputerów i laptopów Gliwice - naprawimy.net.pl
501 516 684, 32 888 70 88,

Serwis komputerów i laptopów Gliwice

Nasza oferta usług świadczonych w Gliwicach:

Nasz serwis komputerowy w Gliwicach świadczy szerokie spektrum usług związanych z naprawą komputerów i laptopów w wyniku uszkodzeń czy usterek dowolnego rodzaju (jak np. zalanie, spalenie, upadek itp.). Wieloletnie doświadczenie w branży, ogromna wiedza praktyczna i wykwalifikowana kadra serwisowa to atuty, które wykorzystujemy w codziennej pracy, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. W razie potrzeby dojeżdżamy pod wskazany adres.

Oprócz usług typowo serwisowych oferujemy również odzyskiwanie danych z dysków i nośników danych dowolnego typu, skuteczne usuwanie wirusów, modernizację sprzętu komputerowego oraz profesjonalne doradztwo w zakresie sprzętu i oprogramowania. Przedsiębiorcom proponujemy kompleksową obsługę informatyczną firm w Gliwicach, co jest rozwiązaniem szczególnie opłacalnym dla dużych podmiotów gospodarczych.

W razie zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza poniżej lub droga telefoniczną!

FORMULARZ KONTAKTOWY:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ABC Komputery MESKOMP z siedzibą w Katowicach, ul. Gen. Jankego 211