Serwis komputerów i laptopów Jaworzno - naprawimy.net.pl
501 516 684, 32 888 70 88,

Serwis komputerów i laptopów Jaworzno

Nasza oferta usług świadczonych w Jaworznie:

Masz problem z pecetem, który nie włącza się, restartuje lub pracuje zbyt wolno? Zarówno te, jak i wiele innych problemów rozwiąże nasz serwis komputerów w Jaworznie. Zajmujemy się diagnostyką i naprawami urządzeń zarówno w zakresie sprzętowym, jak i tych dotyczących oprogramowania. Przeprowadzimy skuteczne odwirusowanie i odzyskamy dane po uszkodzeniu twardego dysku. Przeprowadzimy modyfikację Twojego komputera, albo złożymy dla Ciebie całkiem nowe urządzenie, dostosowane do Twoich potrzeb. Prowadzimy też serwis laptopów w Jaworznie oraz świadczymy usługi doradcze dotyczące sprzętu oraz oprogramowania. 

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym, a nasi specjaliści mają bogate doświadczenie w rozwiązywaniu problemów. Powierzając nam swój komputer, zyskujesz gwarancję, że usuniemy niemal każdą awarię i przywrócimy jego pełną sprawność. Wszystkie naprawy konsultujemy z Klientem, dzięki czemu to Ty podejmujesz decyzję o jej przeprowadzeniu i poniesionych kosztach. Potrzebny Ci serwis komputerów w Jaworznie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, a dojedziemy co Ciebie.

FORMULARZ KONTAKTOWY:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ABC Komputery MESKOMP z siedzibą w Katowicach, ul. Gen. Jankego 211